נעים להכיר

מיכאלאנג'לו האמין שהפסל המושלם נמצא כבר בתוך השיש הגולמי ומה שהוא עושה בעצם באמצעות הפיסול שלו הוא שחרור הפסל ה"כלוא" שם.

באופן דומה, אני מאמינה שבכל אחד מאיתנו יש את כל מה שאנחנו צריכים כדי להיות מי שאנחנו רוצים, מי שנועדנו להיות וכל מה שיאפשר לנו למלא את עצמנו בחיים.

אנחנו רק צריכים למצוא את הדרך הנכונה לפרוץ מתוך הגוש הגולמי הזה, להתנער מכל מה שמיותר וללטש את הראוי לליטוש.

המטרה שלי היא ללוות אותך בתהליך שחרור האדם הזה שהינך, לאפשר לך להכיר את עצמך לעומק על כל חלקיך. להבין מה הרצונות והתשוקות העמוקים האמיתיים שלך ולהפטר מכל מה שלא נחוץ, מעיק, מסתיר או מפריע לפוטנציאל שלך להתגשם. לאפשר לך ליצור זוגיות, להתגבר ולצמוח ממשברים ולמלא את עצמך בחיים.

למשל –  שחרור מדפוסי התנהגות מכשילים,  איתור אמונות מגבילות והחלפתן באמונות מעצימות, התמודדות נכונה עם חשיבה שלילית ולמידת חשיבה חיובית ועוד.

שאיפתו של כל אדם היא להגיע לאיזון בין כל הניגודים שבו, לשם כך הוא זקוק להכיר את כל החלקים בו ולקבל גם את אלו שפחות מוצאים חן בעיניו. (על כך אפשר לקרוא עוד ב"מסכות וזהות עצמית"

הגישה שלי בתהליכים בקליניקה (ובסדנאות) מבוססת על "ארגז כלים" נרחב, כאשר הבסיס הוא שפת         ה NLP יחד עם הגישה היונגיאנית והטרנספרסונאלית. בנוסף, אני משלבת  עוד כלים, לפי הצורך ובהתאמה לאדם ולמה שעולה באותו מפגש.

אני מאמינה שבאופן הזה כל אחד מקבל את מה שזקוק לו בהתאמה מלאה, התהליך מגוון ומעניין וקצר באופן יחסי.

הדרך המקצועית שלי:

מאז ומתמיד אהבתי ללמוד והתעניינתי בתחומים רבים, כחלק מהמהות שלי אני ממשיכה ואמשיך להעמיק ולהרחיב את הידע ולהתעדכן כל הזמן במחקרים ושיטות חדשות.

באקדמיה התחלתי בשני תארים ראשונים במקביל באוניברסיטת תל אביב- האחד במדעי הרוח כולל פסיכולוגיה והשני בהיסטוריה של האמנות. את התואר השני עשיתי בתחום מנהל עסקים וסיימתי בהצטיינות .

בשלב מסויים הרגשתי צורך לחזור למקום שיותר מדויק לי- ללוות אנשים להתגבר ולצמוח ממשברי חיים. מתוך כך נסעתי ללונדון ללמוד את תחום ה NLP (אצל ד"ר ריצ'ארד בנדלר ממייסדי השיטה). התחברתי מיד לרעיונות שבלב הגישה הזו שתאמו לאני מאמין שלי. סיימתי את דרגת המסטר והתחלתי להנחות וללוות בתהליכי NLP ודמיון מודרך.

בד בבד, מתוך הרצון שלי להרחבת הידע בתחום, למדתי והוסמכתי בפסיכותרפיה אינטגרטיבית. בנוסף, במהלך השנים, השתלמתי בסמינרים וקורסים נוספים המשיקים לתחום כמו – שמאניזים, מיינדפולנס, תטא הילינג, מסע הגיבור, פירוש חלומות יונגיאני , עבודה עם מנדלות ועוד), המגוון של הגישות והשיטות שלמדתי במשך השנים, בנוסף לנסיון, מאפשר לי לעשות התאמה נכונה יותר לכל אחד.

היום אני רואה שכל מה שלמדתי במהלך השנים היה בעצם תהליך ספיראלי שמאפשר לי פרספקטיבה רחבה המשמשת אותי מאוד כאדם, ומהווה יתרון משמעותי בהעברת תהליך אישי, כמרצה ובסדנאות שאני יוצרת ומנחה.

למה בחרתי ב "למלא את עצמך בחיים"

במהלך הזמן, גיליתי שיש מכנה משותף בין כל מי שמגיע אלי לתהליך- הצורך למלא איזה חלל שנוצר בתוכם, רצון עז להתחבר ולמלא את עצמם בחיים.

אנשים רבים חווים את החלל הזה בתקופות מסויימות בחייהם ובצורות שונות. גם אם הם לא קוראים לזה כך, יש משהו חסר וכואב בתוכם שרוצה להרפא ולהתמלא.

לפעמים זה קורה בעקבות שינויים משמחים בחיים כמו נישואים, הריון, לידה, משרה חדשה ומחייבת וכדומה. במקרים אחרים זה בעקבות משבר כמו- קשיים בזוגיות קיימת, פרידה, קושי במציאת ויצירת זוגיות, פיטורין, בעיות פריון, אובדן, משבר גיל ועוד.

לעיתים זה מופיע כתחושות קשות ומעיקות כמו- בלבול, בדידות (גם בתוך זוגיות קיימת), תקיעות, ריקנות ולעיתים זה יכול להתבטא באופן שלא ניתן להגדיר במילים אך התחושה היא קשה ובלתי נסבלת.

אני יודעת איך זה מרגיש, בעצמי חוויתי תחושות מסוג זה בהתנסויות שונות לא פשוטות שעברתי במהלך החיים. לכן זה נוגע בי ומעורר בי רצון עז להיות שם עבורך ולעזור לך להתגבר ולצמוח מהמשבר והתחושות הקשות שמלוות אותך כרגע.

אני מאמינה שיש בך את כל מה שצריך כדי להצליח למלא את עצמך בחיים.  אני כאן כדי לעזור לך לגלות אותו ולהבין איך להשתמש בו לטובתך.

מזמינה אותך לתהליך מרתק לתוך עצמך, למסע גיבור שיחבר אותך לעצמך וימלא אותך בחיים.

אפשר ביחד, דברו איתי – לשאלות וקביעת מפגש תכתבו לי ב"נהיה בקשר" או סמסו לטלפון שלי- 054-5475913.

 


דילוג לתוכן