נעים להכיר

מיכאלאנג'לו האמין שהפסל המושלם נמצא כבר בתוך השיש הגולמי ומה שהוא עושה בעצם באמצעות הפיסול שלו, הוא שחרור הפסל ה"כלוא" שם.

באופן דומה, אני מאמינה שבכל אחד מאיתנו יש את כל מה שאנחנו צריכים כדי להיות מי שאנחנו רוצים, מי שנועדנו להיות וכל מה שיאפשר לנו למלא את עצמנו בחיים. אנחנו רק צריכים למצוא את הדרך הנכונה לפרוץ מתוך הגוש הגולמי הזה, להתנער מכל מה שמיותר וללטש את הראוי לליטוש.

המטרה שלי היא ללוות אותך בתהליך הנפלא הזה. לאפשר לך להכיר את עצמך לעומק. להבין מה הרצונות העמוקים והאמיתיים שלך.  להפטר מכל מה שלא נחוץ, מעיק, מסתיר או מפריע לך כמו דפוסי חשיבה והתנהגות מכשילים, זיהוי פחדים והתמודדות איתם ועוד.

מאמינה בטיפול בגובה העיניים, פתוח, נקי משיפוט, מכיל ואנושי.

הדרך המקצועית שלי

את דרכי כמטפלת התחלתי, כנראה, מגיל צעיר.  כנערה רותקתי לעולם הפסיכולוגיה ופשר החלומות וגמעתי ספרים בנושא. למדתי פסיכולוגיה במסגרת התואר הראשון באוניברסיטת תל אביב, אך החיים ומה שקרה לי בהם הביאו אותי למקום אחר ותואר שני בתחום אחר.

בסופו של דבר חזרתי לעולם הטיפול, שתמיד ידעתי שנכון לי. במשך שנים למדתי גישות אימוניות וטיפוליות שונות, לעיתים מנוגדות. התחברתי יותר לגישה האקזיסטנציאלית, הטרנספרסונאלית ולעולם המיינדפולנס והיום הם מהווים עבורי את הבסיס בתהליכים שאני מעבירה ומיישמת בחיי.

היום ברור לי שהזיג זג לכאורה הזה שעשיתי בתחום המקצועי, בעצם היה טוב וחשוב. תרם לי להבנה וגיבוש האישה והמטפלת שאני.

בסופו של דבר זכיתי להיות פסיכותרפיסטית ובהמשך אף להכשיר סטודנטים למקצוע הנפלא והמיוחד הזה.

"מי שמביט החוצה, חולם; מי שמסתכל פנימה, מתעורר"   קרל גוסטב יונג

אפשר ביחד, דברו איתי,

לשאלות וקביעת מפגש סמסו אלי – 054-5475913.

 


דילוג לתוכן